Tým

Rozepsané ...

Poděkování

Poděkování patří všem členům týmu, díky nim mohu být tím, kým chci být a mohu tvořit to, co chci.  Jsem rád , že jdeme spolu jako tým, který si pomáhá. Bez vás všech by to nemohlo fungovat! Vím to!

Energie, zelená úsporám

  • Spolupracuji s Jakubem Stančíkem a Janem Malčánkem a dalšími, společně snižujeme energetickou náročnost budov,  domácností nebo firem. Nedělá nám to problém, ani všem těm, kteří mají zájem snížit náklady za elektřinu, plyn, vodu. Rádi šetříme ovzduší ve svém okolí . Ukazujeme možnosti, jak se dnes snižují náklady  ...

Živé potraviny

  • Spolupracuji s Evou Tománkovou, kde společnou souhrou ukazujeme lidem nové možnosti, jak si zpestřit jídelníček tak, aby se cítili lépe a měli více energie.

Krása

  • Na mezistátní obchodní úrovni pod hlavičkou firmy, kde se učím podnikat s Alenou Uibelackerovou, společnou souhrou posouváme každý týden cíl kupředu a hledáme k sobě další (napiš nám).

Výroba, servis laboratorní techniky, elektrikářské práce

  • Ing. Petr Mikšík a jeho celá firma, Pavel Fiala jako spolehlivý zámečník, Jan Binder (os.janbinder@gmail.com) jako elektrotechnik/mechanik, Ing. Stanislav Vavřín jako správa administrace, Zdeněk Rusek jako výborný programátor elektronické části (SW) pro náš (HW), a mnoho dalších.

Vydavatelská činnost

Tvorba audia videa - výroba, střih vyšší standard obrazu

Autobazar - prodej ojetých aut

Pojišťovny - pojistí tě kvalitně, se zájmem, bude to za nějaké $ Těsto € .

  • Marek Huňa, člověk, který dělá to, co si sám vybral, který má svůj směr. S čímkoliv pomůže a vše rychle zařídí.
  • Marcela Procházková,  je výborný firemní expert v bance, zná svoji práci, ví, jak se co má udělat. Sám jí zavolej a zeptej se +420 603 808 558

Vývoj

  • Spolupracuji s Luci Tovaryšovou a Miroslavem Šamalíkem - připravujeme vám jednu velice efektivní věc, kterou rozkryjeme, jakmile bude hotovo.
  • Oslovení firmy, lidí ve firmě, pomocí krátkého osobního videa.
  • Budování firmy NE-KLAM-NE , kde hledáme nové posily. (napiš nám, povíme ti osobně)

 

Inspirace - děkuji vám za vaši tvorbu.

Hele, koukni se na odkazy místo toho, aby jsi čučel na televizi nebo hrál hry. Trošku jinak využij svůj čas a zjisti si další informace a pak pokračuj sám. Tomu se říká osobní rozvoj, nebo cesta ke svobodě.