O mně

Moje Vize:

Budovat komunitu (rodinu), kde se společně posouváme ke svým snům. Kde si pomáháme. Kde se otevřeně bavíme a učíme jeden od druhého,  jak se dál posouvat. Učíme se příjemné komunikaci k sobě samému a mezi sebou navzájem. Učíme se otevřít se jeden druhému. Učíme se obchodu přirozeně a formou zábavy.  Žít s lidmi v komunitě, kde si budou vážit každého, kde bude předávat druhým nově získané znalosti a dovednosti. Kde se učíme, že je v pořádku poznání, že každý nemůže mít zájem o  vizi a nebudeme to brát osobně.

Vybudovat pracovní prostředí v podobném stylu teto školy (summerhill) Vybudovat celkově prostředí od MŠ-ZŠ-SŠ,SOU-VŠ v tomto stylu. A tím posunout (CZ) Českou republiku na první místo -nejvyspělejší země- světa. 

Co mám rád?

Lidi, kteří si s nadšením vyšlapávají svoje vlastní cestičky. Dobré čerstvé jídlo, které si uvařím. Tanec, společenský a styl popping-street dance. Smysl pro humor, smích, slušné chování.

Co rád poslouchám?

Rytmus v písničkách. Po ránu mě rozpohybuje. Přes den přispívá k dobrému naladění. Muzika má v sobě sílu, síla v ní je veliká, je pro všechny ( př. LaFre - Muzika )

Co rád dělám?

Tančím street dance, posiluji mysl, vařím. Učím, co jsem sám zjistil. Nechávám se učit, abych mohl spojovat vice rozdílných myšlenek.

Co rád jím?

Možná by se zdálo, že každodenní ranní koktejl z ovoce, semínek slunečnice a vloček by se nejednomu omrzel. Neomrzel! Přes den klasika - česká kuchyně, ale ten koktejl musím mít!

Co potřebuji?

Čistou hlavu, optimismus, dobré naladění - takže chůzi a místo čekání na spoj se raději projdu. Místo cesty autem do města raději veřejnou dopravou.

K čemu máme svoje tělo, ruce a nohy? Myslím si, že je máme pro to, abychom je používali. Pokud jim budeme nicneděláním říkat, že je vlastně nepotřebujeme, budeme slabší a slabší. Bude to mít dokonce i vliv na naši mysl.

Čeho jsem si v životě všiml?

Všiml jsem si toho, že co si zasejeme v mysli, to si sklidíme v životě.

Že když někde dám, někde jinde se mi to vrátí. A tak jsem začal myslet víc dopředu i zasévat tak, abych pěkně sklidil.  Že když jsem přebral za činy zodpovědnost, mám se mnohem lépe. Že začátky jsou těžké, ale ty výhody za tu zodpovědnost dnes stojí. Že Werichova věta "Mít rád lidi je to celé tajemství" má velký význam k zamyšlení. Že závist a zlo působí jen další závist a zlo. Že existuje minimálně pět způsobů, jak druhému projevit,že si ho vážíme (kniha).

Je to hlavně o vůli chtít.

Dovednosti získané v průběhu času

 Více naleznete zde Milníky

(napiš/te mi, že vás/tě zajímá kudy jsem šel, pošlu rád přístup  (chci vědět koho opravdu zajímám)